מי שאין לו בבית מתקן לאגירת שקיות סופר – שירים את ידו. אנחנו אמנם לא יכולים לראות, אבל אנחנו מניחים שמעט מאוד ידיים הורמו, אם בכלל.
המתקן הזה קיים ברוב הבתים בישראל, וגם אם הוא עולה על גדותיו אנחנו בדרך כלל לא מוותרים, ולאחר הקנייה הבאה שלנו מכניסים אליו עוד כמה שקיות ניילון, "שיהיה".
למרות שזה נדמה כהרגל מגונה, הרי שבעצם ה"שיהיה" הזה תמיד מגיע, וגם אם האגרן הזה כבר נראה כעומד להתפוצץ, הרי שתמיד מגיע אותו יום בו אנחנו נתקעים בלי אף שקית אחת לרפואה.
אז המנהג הזה של אגירה ימשיך, כנראה להתקיים, ולכן כדאי לדעת קצת על אותן שקיות סופר שאמנם נראות פשוטות, אבל משמשות אותנו להרבה מאוד דברים.

החומרים מהם עשויה השקית

ניילון הוא "שם החיבה" של החומר פוליאמיד. מדובר בפולימר סינתטי אורגני, שהוא בעצם פלסטיק, הדחוס בתהליכים כימיים שנותנים לו את צורתו ואת מרקמו. את החומר מעצבים בתהליך ממוכן ויוצרים ממנו את השקית שכולנו מכירים.

שקיות סופר דופר

את אותן שקיות ניילון שאליהן אנחנו מכניסים את המוצרים שאנחנו רואים על המדפים ברשתות השיווק, אפשר לייצר במגוון רחב של גדלים ושל צבעים. בנוסף, ניתן להדפיס עליהן ולמתג אותן בהתאם לשם הרשת. אם נודה על האמת, היום קשה מאוד למצוא שקיות סופר שלא מופיע עליהן שם הרשת בה ביצעתם את הקנייה. כך מבטיחה אותה רשת שיווק ששמה ייראה למרחוק ושכולם ידעו שביצענו את הקנייה אצלה, ולא אצל המתחרה. בעולם בו אנחנו חיים, שכולו נסוב סביב אלמנט התחרות בין הרשתות השונות, ולא רק בתחום המזון, אין ספק שזה חשוב.

יתרונות וחוזקות

אמנם, שקיות ניילון "מסוג" שקיות סופר נראות כאלה שיכולות להיקרע בן רגע, אולם בפועל יש להן כושר נשיאה לא רע בכלל. אם ניסיתם פעם להכניס לשקית אחת שני בקבוקי שתייה של חצי ליטר, אתם בוודאי יודעים על מה אנחנו מדברים.
בנוסף, היא עצמה קלה מאוד, וניתן לעשות בה שימוש חוזר בבית, כ"ריפוד" מוצלח לפח, למשל. אז בפעם הבאה שאתם עושים קנייה, תעיפו בהן מבט מעמיק יותר, ובפעם הבאה שאנשים ישאלו אתכם למה אתם צריכים כל כך הרבה שקיות סופר, תנו להם לקרוא את המאמר הזה.

הדפסה על שקיות ניילון

חברת אפיק שקיות יפות מתמחה בהדפסה על שקיות סופר, תוך התחייבות לביצוע עבודה איכותית ברמה הגבוהה ביותר. ייצור מדויק על פי הזמנה, מגוון של גדלים ושל צבעים, צבעי הדפסה שלא נמרחים ולא יורדים ובעיקר – שירות לבבי ועמידה מדויקת בלוחות הזמנים.