אחרי שאנו מדפיסים תמונות אנו נרצה גם לשמור עליהן איכותיות עד לרגע שנתלה אותן או נכניס אותן לאלבום, ולכן אנו צריכים להשתמש בשיטות שונות שהתעשייה מספקת לנו וכמובן שגם כאן השקיות נכנסות לתמונה. צריך לדעת באלו שקיות לבחור כדי לשמור עליהן בצורה נכונה, כי הטעויות שתבצעו עלולות לעלות לכן ביוקר.

כל תמונה והשקית שלה

אם אתם מעוניינים בשקית שתוכל לשאת את התמונות שהרגע הדפסתם אתם חייבים לבחור אותה לפי סוג התמונה, כי כאמור יש תמונות גדולות יותר, יש תמונות שמודפסות על פוסטרים או על גלויות לצד תמונות קשיחות יותר ויש כמובן תמונות עם מסגרת או תמונות שהודפסו על קנבס שלכל אחד יש מאפיינים אחרים. למרות שיש מגוון רחב של תמונות יש גם מגוון רחב של שקיות ולכן לא אמורה להיות לכם בעיה להתאים את השקית המושלמת אם כי יש צורך להבין תחילה מה בדיוק התמונה צריכה.

כך תשמרו על התמונה עם השקית הנכונה

התאמת השקית המתאימה ביותר

כדי להבין איך אפשר לשאת תמונות בצורה בטוחה ונוחה יותר צריך להבין מה בדיוק הן צריכות, זאת אומרת מה יכול להיות מסוכן להם. במידה ומדובר בתמונות סטילס, התמונות שכולנו מכירים עוד לפני העידן הדיגיטלי אך גם היום עדיין קיימות באופן מלא, יש צורך בשקית נייר.

למה דווקא שקית נייר?

שקית הנייר תהיה עדיפה מכמה סיבות כאשר הראשונה היא ההתאמה לגודל. בעוד שקיות ניילון יצטרכו להתקפל כמה פעמים כדי לשמור על צורת התמונות ועל הסדר, שקית נייר מותאמת יכולה להתאים אפילו אם היא תהיה גדולה קצת יותר, כאשר לא תהיה בעיה לקפל אותה בהתאם לפי הצורך. שקית נייר גם קשיחה יותר משקיות אחרות וכך התמונות שלכם יישארו מוגנות משריטות ומעיקומים.

איזו שקית תתאים לתמונה גדולה?

כדי לשאת תמונה גדולה עליכם לוודא שהשקית לא תיקרע ויהיה נוח לאחוז אותה וגם כאן שקית נייר יכולה להתאים אם כי יש צורך בשקית גדולה ומרובעת שהתמונה תצליח להיכנס אליה בצורה נכונה. מומלץ תמיד להכניס את התמונה בצורה רוחבית כך שיהיה ניתן לאחוז בידיות בבטחה אך במידה וזה לא אפשרי ניתן להכניס אותה לאורך ולתפוס אותה מבסיסי. ניתן גם להשתמש בשקיות אל בד שיכולות להיות מספיק חזקות כדי לשאת את התמונה, אך חשוב לבחור שקית איכותית.

שקית פסגור להגנה מקסימלית

אמנם שקיות פסגור הן לא השקיות הכי חזקות שיש ולמעשה יש קשיחות יותר מהן בכמה רמות אם כי הן היחידות שיכולות לספק הגנה מלאה על התמונות שלכם. קל מאוד לסגור את השקית וכך להגן על התמונה מאבק כך שבכל מקרה אם יישפך נוזל על השקית או אם יהיה מתאר ובו יש הרבה אבק, התמונות שלכם יישארו מוגנות.

שקיות לתמונות זו רק ההתחלה

שקיות יכולות להישמע לכם כמו עניין פשוט אך הייצור וההתאמה שלהם ללקוח צריכים לעבור תהליכים מורכבים ביותר. אנו בשקיות אפיק בע"מ כבר שנים רבות מספקים למגוון רחב של לקוחות מכל המגזרים בדיוק את מה שהם צריכים, ואתם יכולים להצטרף כבר היום כדי להבין מהי עבודה מקצועית ומנוסה. כל סוגי השקיות בכל הגדלים ועם התאמה מושלמת כולל הדפסה למיתוג איכותי, הם רק חלק קטן מהרשימה של השירותים שאנו מציעים לכם.