כולם יודעים כיום שאין מסיבת יום הולדת מבלי שיחלקו בסיומה שקיות יום הולדת. במקום לקנות אותן במכולת או בסופרמרקט הקרוב למקום מגוריכם, תוכלו להכין אותן בעצמכם. על היתרונות שבכך ורעיונות מקוריים שיעזרו לכם להכין אותן – במאמר שלפניכם.

כל ילד מעוניין כיום להפוך את החגיגה האישית שלו לבלתי נשכחת, גם אם מדובר ביום הולדת רגיל ולא בבר/בת מצווה. אחת הדרכים להפוך את המסיבה למיוחדת היא באמצעות שדרוג שקיות יום ההולדת. כך תעשו זאת בעצמכם.

היתרונות בשדרוג השקיות בכוחות עצמכם

שקיות יום הולדת הינן פופולריות ביותר בקרב ילדים, ונראה שהן לא עומדות להיעלם בקרוב. אבל גם לילדים נמאס לראות שוב ושוב את אותן השקיות שמחלקים בסיום החגיגה. שקיות יום הולדת מכונות גם שקיות הפתעה – אבל הן כבר ממזמן הפסיקו להפתיע את הילדים שמקבלים אותן. קיימות לא מעט שיטות שבאמצעותן תוכלו להחזיר לשקיות ההפתעה את כבודן האבוד ולהשיב את החיוך המופתע לפניהם של הזאטוטים:

הכינו מסיבת נושא והתאימו את השקיות – למשל: בנות לא יתנגדו למסיבה שהנושא שלה ברבי: קישוטים בצבע ורד ולבן, בובות ברבי למשחק, תלבושות עם הלוגו של ברבי וגם שקיות הפתעה עם הדפס של ברבי שבתוכן חטיפים שונים בצבע ורוד ולבן.

עצבו את השקיות בעצמכם – קנו שקיות נייר. הדפיסו עליהן את התמונה של חתן / כלת השמחה, צבעו את השקיות, הדביקו עליהן מדבקות, וקשטו אותן ככל העולה על רוחכם. ניתן להוסיף תווית ייחודית לכל שקית ולכתוב על כל אחת מהן את שמות הילדים שישתתפו בחגיגה.

תנו למשתתפים לעצב את השקית שלהם – על אותו רעיון שהזכרנו לעיל, אפשר לתת לילדים במסיבה לעצב את שקית ההפתעות האידיאלית. הניחו בחדר קופסאות מלאות טושים, צבעי גואש, צבעי פנדה, מדבקות, נצנצים, מספריים, עיתונים ודבק ותנו לילדים יד חופשית לעצב את השקיות. זוהי פעילות מהנה שמאפשרת לכל ילד לבטא את עצמו. רצוי לכסות את הרצפה ומשטחי העבודה כדי שלא יתלכלכו וגם להלביש את הילדים בסינרים (תוכלו להכין סינרים בקלות באמצעות שקיות אשפה גדולות – פשוט צרו בתחתית שלהן חור שבו יוכלו הילדים להכניס את ראשם, וחורים נוספים בצדדים, להכנסת הידיים).

הכינו בעצמכם את תוכן השקית – דרך מעולה לבלות זמן איכות היא להכין את התכולה של שקיות ההפתעה. הכינו מבעוד מועד מגוון רחב של מתכוני עוגיות, שתוכלו להכין ביחד עם הילדים שלכם. הפכו אותם לשותפים פעילים: תנו להם ללוש את הבצק, לחרוץ בו צורות, לקשט אותו עם סוכריות צבעוניות או עם קרם. הילדים שלכם מאוד ייהנו וירגישו גאווה על כך שהם אלו שיצרו את הכיבוד שמסתתר בתוך שקיות יום ההולדת.

חברת אפיק שקיות מספקת מגוון רחב של שקיות לכל מטרה שהיא, ועבור כל דורש. החברה פועלת למעלה מעשור, ותשמח לעמוד לשירותכם.