המודעות לשמירה על איכות הסביבה מגיעה לכל ענף וענף ולכל תחום מתחומי החיים בשנים האחרונות. כולנו יודעים כי אם לא נעשה מאמץ בכיוון הזה, יהיו החיים שלנו ושל צאצאינו קשים מנשוא ללא כל צל של ספק.
הזיהום הרב שאנו גורמים לו, גם בייצור אנרגיה מדלקים מזהמים וגם מהשלכת אשפה שאינה מתכלה כדוגמת מוצרי פלסטיק וניילון שונים, וגם מניצול פרוע של משאבי הטבע המוגבלים שלנו עלול לפגוע בנו בצורה קשה בעתיד הלא רחוק.
אחד המזהמים בגדולים ביותר שאנו הגורם לו הוא השימוש בשקיות חד פעמיות מניילון או מפלסטיק. שקיות אלה עשויות מחומר שאינו מתכלה כמעט, כשהוא נשרף הוא גורם לזיהום סביבתי גדול וכשהוא נאכל על ידי בעלי חיים הוא גורם להם למוות. הפתרון לכך הוא שקית רב פעמית.

מהי שקית רב פעמית

שקית רב פעמית היא שקית אשר מיועדת לשימוש חוזר לצרכים מגוונים כאלה ואחרים, והיא מיוצרת מחומרים מתכלים ולא מחומרים סינטטיים אשר מקורם בנפט. שקית רב פעמית ניתן לייצר משני חומרים עיקריים והם:
  • נייר נטול עץ
  • בד

שני חומרים אלה הם טבעיים והם אינם מזהמים את הסביבה. גם שריפתם לאחר השלכתם לאשפה אינה גורמת לזיהום והם מתכלים במהירות רבה. כיום יש מעבר לשקיות רב פעמיות גם במרכולים השונים, בחנויות הבגדים וברשתות רבות המוכרות מוצרים מסוגים שונים. השקיות הרב פעמיות מיוצרות בחוזק רב המאפשר שימוש חוזר, גם אם לאותה המטרה (קניות בסופר למשל) או לשימושים נוספים.

יום כדור הארץ המצויין במדינות רבות וגם בישראל, הוא יום מצויין לעשות חושבים בכוון של השמירה על איכות הסביבה. שקית רב פעמית הינו פתרון מושלם!
אם גם אתם מעוניינים לתרום למאמץ לשמירה על הסביבה, צרו קשר עם שקיות אפיק בע"מ, ונשמח לעמוד לשרותכם מיד עם מבחר גדול של שקיות בד או שקיות נייר לכל צורך אשר יש לכם.