מידע שימושי

 
 

מאמרים מקצועיים

 
 
 

זיהום אוויר

 
חוגגים את ל"ג בעומר? גם הילדים שלכם חוגגים? בואו לראות איך עוברים את החג בשלום, שומרים על הסביבה וגם נהנים!
 
 
 

שקיות רב פעמיות לבית עסק

 
המודעות לשמירה על איכות הסביבה מגיעה לכל ענף וענף ולכל תחום מתחומי החיים בשנים האחרונות. כולנו יודעים כי אם לא נעשה מאמץ בכיוון הזה, יהיו החיים שלנו ושל צאצאינו קשים מנשוא ללא כל צל של ספק.
 
 
 

שקיות לחנויות לרגל יום האשה הבינלאומי

 
יום האשה הבינלאומי הוא יום אשר מצויין במרבית מדינות העולם המערבי ובמדינות רבות נוספות בכל שנה ושנה. יום זה הוא יום חג לאשה כמובן, ובין היתר הוא מאופיין בהנחות ומבצעים גדולים בחנויות וברשתות השיווק השונות, אשר מופנים רובם ככולם לציבור הנשים.
 
 
 

שקית יום הולדת

 
כולם יודעים כיום שאין מסיבת יום הולדת מבלי שיחלקו בסיומה שקיות יוםהולדת. במקום לקנות אותן במכולת או בסופרמרקט הקרוב למקום מגוריכם, תוכלו להכין אותן בעצמכם. על היתרונות שבכך ורעיונות מקוריים שיעזרו לכם להכין אותן – במאמר שלפניכם.
 
 
 

שקיות סופר

 
היכנסו לקריאת המאמר על שקיות הסופר וכיצד הן משמשות אותנו בחיי היום יום לאחר רכישתן בשווקים המקומיים
 
 
 

ייצור שקיות ניילון – כל מה שרציתם לדעת

 
הן נמצאות בכל בית, ומשמשות אותנו כמעט מדי יום. אבל, רק מעטים מאיתנו יודעים באמת איך מייצרים אותן. במאמר צוות המומחים של אפיק ינסה לענות על כל השאלות ולפתור את התעלומה הגדולה האופפת את סוד הייצור של שקיות ניילון.
 
 
 

שקיות נייר

 
שקיות נייר מוכרות לנו בעיקר ממשלוחי מזון אך יש להן הרבה שימושים אחרים וחשוב מאוד להכיר אותן באופן מפורט ולהבין עד כמה הן יעילות.
 
 
 

שקיות שימושיות לתמונות

 
אחרי שאנו מדפיסים תמונות אנו נרצה גם לשמור עליהן איכותיות עד לרגע שנתלה אותן או נכניס אותן לאלבום, ולכן אנו צריכים להשתמש בשיטות שונות שהתעשייה מספקת לנו וכמובן שגם כאן השקיות נכנסות לתמונה. צריך לדעת באלו שקיות לבחור כדי לשמור עליהן בצורה נכונה, כי הטעויות שתבצעו עלולות לעלות לכן ביוקר.
 
 
 

שקיות אל בד

 
שקיות אל בד הם מהמוצרים הכי חשובים שיש כי הם למעשה אלו שמסייעות לנו להכניס לתוכן מוצרים חדשים כשאנו בסופר מרקט, בחנויות בגדים, בחנויות קוסמטיקה ועוד רבים אחרים.
כיצד בוחרים אותן נכון, מה הייחודיות שלהן וממה בדיוק הן עשויות? זה הזמן לגלות.
 
 

חשיבות השקיות בחיי היום יום

 
שקיות ניילון ושקיות פלסטיק ודאי כולכם מכירים, אנו משתמשים בהם יום יום באופן שוטף גם מעבר לשעות הקניות בסופר מרקט. הן צורך נחוץ מאוד שדי ביום אחד ללא שימוש בהן וכבר נרגיש באתגר. כמובן לשקיות יש חשיבות יום יומית עברונו. מחירן הזול, והייצור הגדול שמתרחש יום יום במפעלים מסוג זה דואגים לאספקה ונוחות בו זמנית.
 
 
 
 

שקיות בד

 
אנו משתמשים בהן ביום יום אך לא תמיד מעריכים עד כמה ההמצאה הזו חשובה. אמנם שקית היא מוצר פשוט, קל וזול אך זה עדיין לא אומר שהיא מובנת מאליו, ויש אנשים שחושבים על כל הצרכים שלנו כלקוחות ליצירת השקיות הכי טובות שיש. זה הזמן להכיר את שקית הבד מקרוב, שהיא אחת מהמוכרות בימינו.
 
 
 

שקיות בד

 
אנו משתמשים בהן ביום יום אך לא תמיד מעריכים עד כמה ההמצאה הזו חשובה. אמנם שקית היא מוצר פשוט, קל וזול אך זה עדיין לא אומר שהיא מובנת מאליו, ויש אנשים שחושבים על כל הצרכים שלנו כלקוחות ליצירת השקיות הכי טובות שיש. זה הזמן להכיר את שקית הבד מקרוב, שהיא אחת מהמוכרות בימינו.
 
 
 

חשיבות המיתוג בעזרת שקיות בזמן קורונה

 
תקופת הקורונה מציבה לא מעט אתגרים בפני חברות בכל רחבי העולם. אך למרות הטיפול הכושל של הממשלה בישראל, יש כמה דברים שבעלי עסקים יכולים לעשות על מנת להמשיך ולמתג את עצמם כדי להביא לקוחות חדשים