צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שקיות גופיה

 
מדי יום ביומו אנשים משתמשים בשקיות למטרות שונות: הם משתמשים בהן על מנת לסחוב את הקניות מהסופר, כדי לקחת אוכל לעבודה, כדי להחזיר ספר לספרייה, כדי לקחת בגדים לחדר הכושר ועוד כהנה וכהנה חברת אפיק שקיות יפות מתמחה בייצור שקיות גופייה.
אנו מעמידים לשירותכם צוות מומחים, שיעצב עבורכם שקיות ניילון מכל הסוגים, ידפיס עליהן את הלוגו שלכם, וכמובן יחתוך אותן באופן מקצועי.
 

פתרון מעולה לכל בעיה

 
 
כיום אין בעל עסק שאינו מחזיק שקיות. בדרך זו הוא מסייע ללקוחותיו לסחוב ביעילות ובבטחה את הקניות שביצעו אצלו.

סוג השקיות הבסיסי ביותר נקרא שקיות גופיות. אלו שקיות ניילון דקיקות שעליהן ניתן להדפיס את הלוגו של העסק שלכם.

כך גם תוכלו לעזור ללקוחותיכם לסחוב את קניותיהם וגם תוכלו ליהנות מפרסום אפקטיבי הנמשך לאורך כל שעות היממה, מבלי להשקיע בו הון תועפות.
 
 
 
שקיות גופיה
 
 
 
 

היתרונות של שקיות גופייה

 
  • עלות מינימלית – כדי ליהנות ככל הניתן מההכנסות, בעלי עסקים מחפשים הזדמנויות לחסוך בהן ככל הניתן.
    עלותן של שקיות גופייה מניילון היא הזולה ביותר. במקום לקנות שקיות יקרות, אפשר לקנות את השקיות הפשוטות ביותר וליהנות מאותם יתרונות שיש לשקיות אחרות.

  • פרסום יעיל - אנשים הולכים עם שקיות ממותגות של העסק שלכם במקומות רבים. בדרכם חולפים על פניהם עוברי אורח רבים ורואים את השקיות שלהם. מחקרים שונים מלמדים שקריאה בשפת האם נעשית באופן אוטומטי. לכן, שם העסק שלכם נקלט במודעותם של עוברי האורח. כך, אם וכאשר הם יזדקקו לשירות או למוצר כלשהו, הם ייזכרו בשם העסק שלכם ויפנו אליכם.
    כך שלמעשה, השימוש בשקיות גופייה עוזר לכם גם לחסוך לא מעט כסף גם בתקציב הפרסום שלכם.

 

אפיק שקיות יפות – והעסקים פורחים!

 
אנו מזמינים אתכם ליהנות מידע ומניסיון, אשר צברנו ב- 20 שנות פעילותינו. אנו מעמידים לשירותכם צוות מקצועי, אמין ואדיב, אשר ישמח לספק לכם מענה על כל שאלה ו/או בקשה.
 
לקבלת פרטים נוספים על שקיות גופייה
צרו עמנו קשר עוד היום!
צלצלו עכשיו 072-3317724