שקיות לחנויות – גם פרקטי וגם שיווקי

 
שקיות לחנויות יש במגוון גדול ביותר, וניתן להזמין כיום שקיות מודפסות. שקיות מודפסות משמשות את החנויות כפרסומת מהלכת לרשת שלהן או כפרסום של מותגים שונים אשר נמכרים ברשת. האמת היא, כי פרסום על גבי שקיות כבר מזמן הוכח כיעיל ביותר לצרכי שיווק, ורוב הרשתות מנצלות מדיה זו על גבי השקיות, אשר אותן הן מחלקות ללקוחות שלהן בעת רכישה כל שהיא של מוצר כזה או אחר באותה חנות.
 
 

סוגים שונים של שקיות לחנויות

 
 • שקיות נייר - מודפסות או חלקות, עם או בלי ידיות אחיזה
 • שקיות ניילון - עם ידית בצורת חור המשמשות ברוב החנויות
 • שקיות גופייה – אלה שקיות המשמשות בעיקר במרכולים ובשווקים השונים
 • שקיות דפי – אלה שקיות פלסטיק עם ידיות פלסטיק חזקות המוצמדות לשקית בחוזקה
 • שקיות דליה – שאלה מורכבות משני חלקים שמחוברים יחד עם ידית המובנת בשקית עצמה ובולטת מלמעלה.
 • שקיות צלופן – אלה מיועדות בעיקר לעיטוף מתנות
 •  

  שקיות לחנויות לרגל יום האשה הבינלאומי

   
  יום האשה הבינלאומי הוא יום אשר מצויין במרבית מדינות העולם המערבי ובמדינות רבות נוספות בכל שנה ושנה. יום זה הוא יום חג לאשה כמובן, ובין היתר הוא מאופיין בהנחות ומבצעים גדולים בחנויות וברשתות השיווק השונות, אשר מופנים רובם ככולם לציבור הנשים. על מנת להתכונן ליום מיוחד זה, על החנויות להצטייד בשקיות לחנויות בכמויות גדולות, כדי לעמוד בלחץ הקונות במגיעות לרכוש מוצרים שונים.
   

  שקיות אפיק - הבחירה הנכונה

   
  כל חנות או רשת שיווק צריכה לבחור לעצמה ולהצטייד בכמויות הנכונות מן השקיות הנכונות לצרכים הספציפיים שלה. על גבי כל השקיות הללו ניתן להדפיס את שם ולוגו החברה או מותג אחר שברצון החנות (הרשת) לפרסם. את השקיות ניתן להזמין בארץ בחברות אשר מתמחות בכך.

  חברת שקיות אפיק בע"מ מתמחה בייצור והדפסה על כל סוגי השקיות ובכל כמות נדרשת. לקראת יום האשה הבינלאומי ומועדי מבצעים אחרים פנו לאפיק שקיות יפות כדי להצטייד בכל הדרוש לכם.
   
  לטיפים נוספים, לייעוץ או לבירור, חייגו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם.
  צלצלו עכשיו 072-3317724