צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שקיות ממותגות

 
שקיות ממותגות - כי שמך הולך לפנייך!

מחפשים דרכים מקוריות וזולות לפרסם את בית העסק שלכם? מעוניינים להיבדל מהמתחרים שלכם? רוצים שהשקיות של העסק שלכם יהיו אסתטיות ונעימות לעין?

בשביל זה אנחנו כאן!
 
 
שקיות ממותגות
 

העסק שלך שונה מכל השאר? אז תראה את זה לכולם!

 
שקיות ממותגות ומודפסות המעוצבות בהתאם לתחושה והחוויה שבעל העסק רוצה להעניק ללקוחותיו, מאפשרות ליצור שונות עקרונית מכל השאר. כך למשל, שקית של מותג בגדים יקרתי תהיה שונה בצבעיה ובעיצוב שלה מזו המשמשת חנויות בגדים זולות. לקוחה שקנתה שמלת מעצב יקרה תזכה להוציא אותה מהחנות בשקית מהודרת, מעוצבת בקפידה ונוחה, ואילו חברתה שאולי בחרה בשמלה זולה ופשוטה תמצא עצמה עם שקית גופייה סטנדרטית. הרמה של המוצר באה לידי ביטוי באופן ישיר גם בשקיות של החברה.

 

מסייעים לכם במיתוג

 
מוצרים אלו יכולים לעזור משמעותית בתחום המיתוג של העסק. כך למשל, אם מדובר בחנות שמוכרת צעצועים לילדים, הבחירה הנכונה לעיצוב השקית תהיה זו שתשתמש בהרבה צבעים, דמויות שהילדים אוהבים או אפילו ציטוטים מספרי ילדים קלאסיים.
התאמה טובה של עיצוב השקית לרושם שבית העסק רוצה ליצור חשובה ביותר, שכן תעזור לעסק למתג את עצמו בהתאם לרצונו.

חנויות שמוכרות מוצרי יוקרה בוחרות בדרך כלל בעיצוב מינימליסטי בצבעים כהים או רכים.
רשתות מזון רבות אוהבות את הצבע הירוק בשל המודעות ההולכת וגדלה לאיכות הסביבה ושינוי הרגלי הצריכה בשל כך. חנויות צעצועים כאמור פונות לילדים בתכנים שהם אוהבים.
ואפילו מיתוג וחשיבה מחוץ לקופסא בשעות משבר כמו הקורונה כשצריכים למשוך לקוחות ותיקים וחדשים.

 

חברת אפיק שקיות יפות עובדת עם כל סוגי החומרים:

 
  • נייר
  • ניילון
  • צלופן
  • פוליאתילן
  • ועוד
 
אנו נעזור לכם לעצב שקיות שעוזרות לכם במיתוג הנכון ביותר לבית העסק שלכם! לאחר מכן, נייצר בשבילכם את המוצר הסופי ברמת הגימור הגבוהה ביותר!

 
לטיפים נוספים, לייעוץ או לבירור, חייגו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם.
צלצלו עכשיו 072-3317724