שקיות סגר

 
שקיות סגר נמצאות בעיקר בשימוש של עסקים ספציפיים מתחומי המסחר, הקמעונאות או הקוסמטיקה. באמצעות שקיות כאלה אפשר לדאוג לאיטום הרמטי של המוצר או השירות, לפי הנחיות היצרן ובהתאם לציפיות של קהל היעד או הלקוחות.
 
שקיות סגר
 
צריכים שקיות סגר עבור מוצר ספציפי? רוצים לקבל הצעת מחיר על שקיות מודפסות? צרו קשר עם חברת שקיות אפיק בע"מ והפסיקו להתלבט.
 
חברת שקיות אפיק בע"מ מייצרת כבר עשרות שנים את כל סוגי השקיות עבור לקוחות במגזר הפרטי, העסקי והציבורי. אנו מציעים שקיות סגר בטווח רחב של גדלים ועיצובים ועומדים לרשותכם בכל שאלה.
נציגינו עוסקים בעיצוב שקיות מודפסות לפי צרכי הלקוח ומקפידים על רמת גימור גבוהה ללא פשרות. לרשותנו מגוון כלים המבטיחים תהליך מוקפד של ייצור שקיות. זמני הביצוע שלנו מהירים במיוחד גם בהזמנות קטנות ודרכנו ניתן לרכז את כל הבקשות תחת קורת גג אחת.
 

למה לייצר שקיות סגר דרכנו?

 
כמעט כל עסק או חנות זקוקים לשקיות עם פס סגר לאיטום. שקיות אלו משתלמות בטווח הקצר והארוך והן מתאימות למוצרים בגדלים רבים. רק איתנו תוכלו להבטיח את היתרונות של שקיות סגר באיכות גבוהה:
  • סגירה הרמטית ומהירה של מוצרי מזון
  • שמירה על טריות המוצר לאורך זמן
  • יעילות בסגירת מוצרי דוכנים
  • אפשרות לייצור בגודל מסוים
  • הדפסה ומיתוג שקיות לפי דרישת הלקוח
השקיות המיוצרות על ידינו מיועדות למגוון שימושים. אלו שקיות עם פס סגר לאיטום המשמשות גופים בתחום המזון, הפארם והקוסמטיקה. שקיות איכותיות ישפרו את הדימוי שלכם מול הלקוחות ויבטיחו שביעות רצון מלאה. תוכלו לשלב את השקיות עם פתרונות אריזה אחרים וגם להזמין דרכנו שקיות נשיאה. העלות של שקיות סגר נקבעת לפי הגודל הנבחר, העיצוב ופרמטרים נוספים עליהם נסביר בפגישת ההיכרות. בנוסף, אנו עוסקים בייצור גיליונות נייר משי וגלילי נייר מודפסים לאריזת מתנות. רוצים להתקדם לפתרונות אריזה מודרניים? מעוניינים להגיש ללקוחות מוצרים באריזה ממותגת? הגעתם למקום הנכון: השאירו פרטים באתר ותאמו פגישה עם אחד הנציגים של חברת שקיות אפיק בע"מ.
 
לטיפים נוספים, לייעוץ או לבירור, חייגו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם.
צלצלו עכשיו 072-3317724