השימושים הבולטים של שקיות פלסטיק

 
פלסטיק הוא שם כולל למגוון תרכובות סינתטיות או חצי סינתטיות ובין היתר הוא משמש גם לטובת ייצור שקיות. זהו סוג נפוץ במיוחד של שקיות קניות ולרוב הן מיועדות לשימוש חד פעמי. יחד עם זאת, הגברת המודעות לצורך בשמירה על איכות הסביבה הביאה לשינויים משמעותיים בתהליך הייצור והשימוש בפלסטיק.
כיום ניתן לייצר שקיות איכותיות לשימוש חוזר ואף להפוך אותן לאמצעי שיווק, פרסום וקידום מכירות. השקיות יעילות בנשיאת פריטים מהחנות לבית, הן משמשות בשימוש חוזר לאחסון ומתפקדות בתור שקיות אשפה חזקות ואמינות.
 
 

מה מאפיין שקיות איכותיות?

 
אלו המאפיינים העיקריים של שקיות פלסטיק:
  1. פוליאתילןהשקיות מיוצרות בדרך כלל מחומר בשם פוליאתילן. זהו פולימר תרמופלסטי נפוץ המסווג בהתאם לצפיפות ולסיעוף השרשראות. התכונות המכניות של הפוליאתילן משפיעות על עמידות השקיות והן נקבעות לפי מידת הסיעוף, הגבשושיות והמסה המולוקולרית. פוליאותילן מומלץ לייצור שקיות היות ועלותו נמוכה אך יעילותו מוכחת.
  2. כושר נשיאה – על אף משקלן הנמוך, לשקיות יש כושר נשיאה מרשים. הרעיון לייצר שקיות מפוליאתילן הוכר כפטנט כבר בשנת 1965 ומאז זכה להצלחה מעוררת הערכה. מאז אמצע שנות ה-80 של המאה הקודמת הפך כושר הנשיאה של השקיות לכלי העיקרי עבור נשיאת מצרכים.
  3. תהליך ייצור – בייצור מוקפד של שקיות ניתן לספק כמויות גדולות במהירות עבור לקוחות מכל הקשת העסקית. השקיות מתאימות עבור אריזת מוצרים ללקוח והן יכולות להשתלב במערך פתרונות האריזה של החברה. את השקיות מייצרים בהתאמה אישית ותוך עיצוב גרפי של אלמנט שיווקי בולט.
 

כיצד בוחרים שקיות פלסטיק?

 
מומלץ להתייעץ עם אנשי מקצוע כאשר בוחרים שקיות פלסטיק על מנת לזהות את המאפיינים הייחודיים שלהן. השקיות אמורות לשרת את צרכי הלקוח והחברה לאורך זמן. הן חייבות להיות מיוצרות בתהליך מוקפד של בקרת איכות. שלבי הייצור כוללים עיצוב, הדפסה וחיתוך של שקיות לפי המידות המועברות מראש. את המידות כדאי לקבוע בהתאם לאופי המוצר או השירות הניתן על ידי הלקוח. יש שקיות פלסטיק שיכולות לשפר את המוניטין של העסק ולהגביר את כמות המכירות. המטרה היא לחסוך מראש בעלות השקיות, מבלי לוותר על האיכות שלהן.

ההיצע הרחב של שקיות פלסטיק עלול לבלבל את מי שאינו בקיא בתחום. הבחירה בשקיות מתבצעת על פי קטלוג מוצרים, אך היא דורשת מהלקוח להגדיר מטרות וצרכים. חשוב להתחיל בתהליך העיצוב והייצור של השקיות גם בתום קביעת מסגרת התקציב. אפשר להזמין כמויות קטנות ולנסות לשלב את השקיות בעסק או בחנות, או לחילופין להזמין כמות גדולה שתתן מענה על צרכי הלקוחות לאורך זמן.

בחברת שקיות אפיק בע"מ ישמחו לעמוד לרשותכם בכל מקרה של התלבטות לגבי הזמנת שקיות. אנו בקיאים בתחום השקיות ולרשותנו ניסיון משמעותי. צרו קשר עם נציגינו והתקדמו עוד היום לפתרונות האריזה האופטימאליים.
 
לטיפים נוספים, לייעוץ או לבירור, חייגו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם.
צלצלו עכשיו 072-3317724