צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שקיות פסגור

 
יכול להיות שלא שמעתם מעולם על שקית פסגור אך תאמינו לנו שלא רק שראיתם אותה בעבר ואפילו השתמשתם בה, ככל הנראה יש לכם לפחות אחת כזו בבית. שקיות אלו מאפשרות אטימה איכותית של מוצרים וזה הזמן להבין מה הן בדיוק, כיצד הן פועלות ומה חשוב לדעת לגביהן.
 
שקיות פסגור
 

מהי שקית פסגור?

 
שקיות פסגור הן שקיות שלא מיועדות לנשיאה של דברים אלא מאפשרות אחסון של מוצרים קטנים וגדולים. השקית הזו יכולה להתאים למגוון רחב של שימושים ומה שמאפיין אותה הוא פס שיכול להיסגר, ומכאן גם שמה, כאשר הפתיחה והסגירה פשוטות למדי. הסגירה עצמה מתבצעת על ידי מסילה קטנה כשבצד השני של השקית ישנו תופסן מתאים שנצמד אליה כך שאי אפשר לפתוח אותה בקלות. עדיין הפתיחה פשוטה מאוד ולא דורשת מאמץ ואמנם הסגירה לא הרמטית לחלוטין אך מספיק שימושית למגוון רחב של תעשיות.
 

מי משתמש בשקית פסגור?

 
שקית פסגור שימושית כמעט בכל תעשייה וניתן למצוא אותה בכל הגדלים וכמה רמות של איכות. השקית משמשת לא מעט עסקים בתחום המזון כאשר מצד אחד זה מאפשר שמירה על טריות ומונע כניסת מזהמים ומצד שני עדיין קל מאוד לגשת אל המוצר, כמו למשל בטורטיות או באריזות של ירקות וכו'. גם תעשיית התרופות משתמשת בשקיות פסגור לא מעט וניתן למצוא טיפות, כדורים וכל מיני סוגי תרופות שמגיעות בצורה הזו. גם כשאנו מזמינים מוצרים מחו"ל או רוכשים מוצרים אלקטרוניים הם יכולים להגיע בשקית פסגור וכך מרכזים את כל פריטים תחת שקית אחת.
 

מה היתרונות של שקיות פסגור?

 
  • שקיות פסגור מאפשרות ריכוז של מספר פריטים בתוכן וכך למעשה ניתן לשלוח ולמכור מוצרים בצורה הרבה יותר נוחה. זה נראה כמו יתרון לא משמעותי אך הוא חשוב ביותר ולא רק במשלוחים מחו"ל משתמשים בהן אלא גם בתעשיות מקומיות כאן בארץ.
  • שקיות פסגור מאפשרות לשמור על חפצים קטנים ביותר כדי שלא ייאבדו ויהיו יותר בולטים לעין. יש לא מעט שקיות כאלו שמשמשות גם לאחר מכן וזה עוד אחד מהיתרונות שלהן.
  • השקיות הן רב פעמיות ובניגוד לשקיות ניילון רגילות, הן עמידות מספיק כדי לשמש במשך חודשים רבים ולעיתים אף יותר כאשר גם ניתן לנקות אותן בלי בעיה.
  • השקיות אמנם מהוות כמו קופסה שמאגדת יחד מספר פריטים או פריט אחד ולמעשה שומרת על התכולה בצורה יוצאת מן הכלל אך הן לא מוסיפות למשקל. זו הסיבה מדוע הן משומשות כשהמשקל הוא פרמטר, הן מורידות משמעותית את הצורך בקופסה יותר גדולה ובעטיפה נכונה היא יכולה לשמור על כל חפץ וחפץ.
  • אמנם מדובר על המצאה גאונית אך עדיין מדובר בפריט זול מאוד שיחידה אחת לא תעלה יותר מכמה שקלים.
 

לנו יש את השקיות הבאות שלכם!

 
שקיות יכולות להישמע לכם כמו עניין פשוט אך הייצור וההתאמה שלהם ללקוח צריכים לעבור תהליכים מורכבים ביותר. אנו בשקיות אפיק בע"מ כבר שנים רבות מספקים למגוון רחב של לקוחות מכל המגזרים בדיוק את מה שהם צריכים, ואתם יכולים להצטרף כבר היום כדי להבין מהי עבודה מקצועית ומנוסה. אצלנו תמצאו שקית פסגור בכל הגדלים ועם התאמה מושלמת כולל הדפסה למיתוג איכותי, הם רק חלק קטן מהרשימה של השירותים שאנו מציעים לכם.
 
צרו עמנו קשר עוד היום ותיהנו מהשירות הכי טוב שתוכלו לקבל, שירות אישי ומקצועי שיבהיר לכם כל יום מחדש שביצעתם את הבחירה הנכונה!

חייגו עכשיו - 072-3317724