צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שקיות צלופן

 
 
כשרוצים לתת מתנה עטופה ושתוך כדי עדיין יהיה את אפקט הפליאה, הפתרון המושלם לכך הוא לעטוף אותה בשקית צלופן. כשמשתמשים בשקית צלופן, אפילו קטנה וזולה, היא תהפוך את התכולה שלה ליוקרתית ומגרה יותר.

 
שקית צלופן שקופה
 
 

שקיות צלופן שקופות

 
באפיק אנו מייצרים שקיות צלופן בגדלים שונים ובצבעים שונים, לרוב, הן משמשות לעטיפת מתנות. כך, ניתן לראות את המתנה שבתוך האריזה. הצלופן אינו מעיב על המתנה כמו שלעיתים, אריזות אחרות יכולות להעיב, אלא להיפך, מוסיפות לה. מכיוון שאנו מייצרים שקיות צלופן בגדלים שונים, ניתן להכניס לתוכן דברים רבים – מפרחים ועד בשמים ואפילו ספרים.

כמו כן, אנו מייצרים שקיות סגר. אילו משמשות לעטיפה של מתנות, או הכנסת כל דבר שרוצים שיהיה שמור. הן יכולות להגיע במגוון צבעים או שקופים.


 

שקיות צלופן לעסק

 
בעלי עסקים צריכים לבחור היטב את סוג השקיות שבהן הם משתמשים. במאמר הבא נציג את היתרונות של שקיות צלופן, נסביר מה מאפיין שקיות כאלה ואף נבין כיצד בוחרים אותן טוב יותר

בעלי עסקים כמעט בכל התחומים משתמשים בסוגים שונים של שקיות. באמצעות שקיות יכולים בעלי עסקים להציע לקהל היעד והלקוחות שלהם פתרונות אריזה נוחים, כמו גם להביא לידי ביטוי את הצורך באיטום נוח. יתרה על כך, השקיות השונות מוכיחות את עצמן בטווח הקצר והארוך בתור פתרון שיווקי ופרסומי. אבל בשביל ליהנות מכל היתרונות האלה, על בעלי העסקים גם לדעת כיצד לבחור את השקיות הנכונות.

 

מה מאפיין צלופן?

 
נייר צלופן יכול לשמש לטובת ייצור סוגים שונים של שקיות לבתי עסק ובהתאמה אישית. כאשר משתמשים בשקיות כאלה, עושים את זה מכמה סיבות מרכזיות שקשורות אל המאפיינים של הצלופן:

א.משטח דק - שקיות צלופן עשויות חומר שמבוסס על תאית מחודשת של עצים או פלסטיק. בגלל המאפיין הזה, מדובר על משטח דק מאוד. אבל למרות שמדובר על משטח דק, אלו גם שקיות חזקות שכמעט בלתי אפשרי לקרוע בלי להשקיע בכך מאמץ.

ב. משטח שקוף – השקיות שקופות ואפשר לראות מה יש בתוכן. אבל מצד שני, את נייר הצלופן שבו משתמשים כדי לייצר שקיות לעסקים אפשר גם להשיג בגוונים שונים. אז למרות שהגוון של השקית הוא לא לגמרי שקוף אלא למשל כחול, צהוב, ירוק וכן הלאה – השקיפות נשמרת בפני הלקוחות.

ג. מחיר נוח – בדרך כלל יהיה זול יותר לייצר שקיות צלופן מאשר שקיות נייר. מלבד ניילון שהוא חומר הגלם הכי זול עבור בעלי עסקים, כל שאר חומרי הגלם יחייבו השקעה כספית מסוימת. בדיוק כאן נכנס לתמונה היתרון של הצלופן בתור חומר גלם אטרקטיבי שעולה בקנה אחד עם הצרכים של בעלי עסקים.

 

כך בוחרים את השקיות המתאימות

 
בחירה נכונה של שקיות מבוססת על הצרכים של כל עסק בנפרד. בשביל שהעסק יצליח ליהנות מהיתרון של השקית, הוא נדרש להביא בחשבון את המאפיינים של המוצרים שאותם הוא מוכר. במקביל, צריך למשל להשוות בין סוגים שונים של שקיות על פי המפרט המלא שלהן ולפי הפרטים המתוארים על ידי היצרן.
 
לטיפים נוספים, לייעוץ או לבירור, חייגו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם.
צלצלו עכשיו 072-3317724