חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

072-3317724

אפיק שקיות יפות

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

שקיות בד

אנו משתמשים בהן ביום יום אך לא תמיד מעריכים עד כמה ההמצאה הזו חשובה. אמנם שקית היא מוצר פשוט, קל וזול אך זה עדיין לא אומר שהיא מובנת מאליו, ויש אנשים שחושבים על כל הצרכים שלנו כלקוחות ליצירת השקיות הכי טובות שיש. זה הזמן להכיר את שקית הבד מקרוב, שהיא אחת מהמוכרות בימינו.

שקיות בד

השקית החזקה מכולן

אין ספק שיש הרבה סוגים של שקיות אך שקית הבד היא אחת החזקות והמיוחדות ביותר. מדובר בשקית גדולה יותר מהשאר, כזו שיכולה להכיל גם משקלים כבדים יותר מאשר שקית ניילון ולמעשה אנו משתמשים בהן ביום יום בסופר מרקט ובשימושים רבים אחרים ואפילו כאשר אנו יוצאים לקמפינג. לעומת שקית ניילון פשוטה שיכולה להיקרע תוך אחרי כמה שימושים, שקית בד תהיה יעילה לטווח הארוך והעמידות שלה פי גבוהה פי כמה וכמה רמות מכל שקית אחרת.

תפוצה שהולכת וגדלה

אין ספק שהשכיחות של שקית הבד הולכת ונהיית יותר גדולה ובעיקר בגלל החוק שיצא בשנה שעברה וקבע ששקי ניילון מעתה תעלה 10 אגורות בסופרים ובמרכולים וזאת לא בגלל הרצון לקחת מאיתנו עוד כסף אלא בגלל הזיהום ששקית הניילון יוצרת סביבה. כיום כל אחד מכיר את שקית הבד ומחזיק אחת או שתיים לפחות בביתו, והן אלו שמאפשרות לנו לבצע קניות בסופר בצורה הרבה יותר איכותית. יותר נוח להכניס את המוצרים לשקית המרווחת וזה רק אחד מהיתרונות שלה.

מה היתרונות של שקיות בד?

  • שקית בד היא שקית חזקה במיוחד ולמעשה ניתן להרים איתה יותר מעשרים קילוגרם. אפשר ליצור שקית חזקה יותר שתעמוד במשקל רב יותר ויש גם שקית גדולה מאוד לצד השקית הבסיסית שכולנו מכירים, אך חשוב לזכור שהחוזק שלה יכול להשתנות לא רק לפי הגודל שלה או לפי הידיות אלא גם לפי איכות הבד. יש בדים חזקים מאוד שיוצרים שקית חזקה ביותר לצד שקית בד שהיא יחסית חלשה, אם כי היא עדיין תהיה יותר חזקה משקית ניילון ממוצעת.
  • היתרון החשוב ביותר של שקית הבד הוא שהיא ידידותית לסביבה. בניגוד לשקית ניילון שבסופו של דבר תזהם ותלכלך, עם שקית הבד קל יותר לשמור על כדור הארץ. הניילון הוא חומר שנשאר לאורך שנים רבות וכשמדובר בשקית חד פעמית בדרך כלל היא נזרקת לפח, אך שקית הבד רב פעמית ולא זורקים אותה וכך למעשה לא רק אנחנו מרוויחים שימוש נוח יותר אלא גם הסביבה מרוויחה.
  • שקית בד מרווחת ונוחה יותר לתפעול מאשר שקית ניילון. בעוד שקית ניילון יש צורך לפתוח לעתים בעזרה מקצת רוק מהפה, ובעוד שקית ניילון יכולה להתקרזל בתוך כפות ידינו ולהיקרע יחסית בקלות. שקית הבד נפתחת בקלות והיא תמיד נשארת בצורתה. עם זאת, עדיין ניתן לקפל אותה ולהקטין באופן משמעותי את הנפח שלה כך שהיא תיכנס בקלות אל תא המטען ברכב, אל הארון במטבח וכולה.

שקית איכותית רק משקיות אפיק!

שקיות יכולות להישמע לכם כמו עניין פשוט אך הייצור וההתאמה שלהם ללקוח צריכים לעבור תהליכים מורכבים ביותר. אנו בשקיות אפיק בע"מ כבר שנים רבות מספקים למגוון רחב של לקוחות מכל המגזרים בדיוק את מה שהם צריכים, ואתם יכולים להצטרף כבר היום כדי להבין מהי עבודה מקצועית ומנוסה. כל סוגי השקיות בכל הגדלים ועם התאמה מושלמת כולל הדפסה למיתוג איכותי, הם רק חלק קטן מהרשימה של השירותים שאנו מציעים לכם.

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
03-5522827