שקיות אל בד הן מהמוצרים הכי חשובים שיש כי הן למעשה אלו שמסייעות לנו להכניס לתוכן מוצרים חדשים כשאנו בסופר מרקט, בחנויות בגדים, בחנויות קוסמטיקה ועוד רבים אחרים.
כיצד בוחרים אותן נכון, מה הייחודיות שלהן וממה בדיוק הן עשויות? זה הזמן לגלות.

מהו אל בד?

אל בד הוא למעשה בד סינטטי שעמיד הרבה יותר מבד רגיל והשימושים בו רבים. אנו משתמשים בו לכסות ולצפות דברים ולעתים משתמשים בו כמפה, אז אחד השימושים הבולטים שבו הוא יצירת שקית איכותית ועמידה ביותר.
האל בד הוא אחד החומרים החשובים ביותר שיש כי הוא חזק מצד אחד אך נשאר קל מצד שני, וניתן למעשה להשתמש בו בכל גודל שרוצים ובעובי שמתאים לדרישת הלקוח ולאופי השימוש, מבד דק במיוחד שנקרע בקלות וזול מאוד לצד בד איכותי במיוחד.

למה משמשות שקיות אל בד?

  שקית האל בד היא אחת השקיות הכי נפוצות שיש ולרבים מהישראלים יש לפחות אחת כזו בבית. בגלל שמדובר בחומר סינטטי קל מאוד להתאים אותו לשימוש כי מה שהתעשייה מייצרת הוא תמיד מוצר שמותאם באופן ספציפי לדרישות גם מבחינת עמידות וגם מבחינת העיצוב.
שקיות אלו משמשות בעיקר כשקיות ממותגות ולמעשה נדיר מאוד למצוא שקית חלקה שאין עליה מיתוג ובעיקר אם תרכשו אותן מהסופר מרקט יהיה עליהן לוגו די גדול.
השקיות שימושיות מאוד גם לחיי היום יום כשיוצאים לקמפינג או לפיקניק, שרוצים להעביר כביסה או מוצרים בתוך הבית או מחוצה לו וכולה.

איך בוחרים שקית אל בד?

 • כדי לבחור שקית אל בד בצורה נכונה חשוב לבחור ראשית את הגודל המתאים.
  יש שקיות קטנות מאוד ויש שקיות גדולות מאוד שניתן להעמיס עליהן מאות בגדים בבד אחת, כאשר הגודל תמיד צריך להגיע ביחד עם העמידות שלהן באותו איזון מושלם, כי אם לא הידיות ייקרעו.
  גודל השקית חייב להיות הולם לשימוש וניתן לבחור כל גודל שרוצים.
 • חשוב לזכור שאל בד יכול להיות איכותי יותר ואיכותי פחות והכול למעשה תלוי בתקציב שלכם.
  ככל שהחומר יהיה איכותי יותר הוא יהיה עמיד וחזק יותר אך הוא יעלה לכם יותר ולכן חשוב להתאים אותו לשימוש.
  שקיות של סופר מרקטים בדרך כלל איכותיות מאוד אך ניתן למצוא איכותיות יותר למוצרים כבדים יותר או לשימוש יוקרתי במקום שנחשב איכותי יותר.
 • יש מגוון רחב של סוגים ואי אפשר להיות כללי כל כך כשבוחרים שקית.
  יש שקיות שהידיות שלהן בולטות ויוצאות מהחלק העליון, יש כאלו שנתפרות והן למעשה לא חלק אינטגרלי מהשקית וקיימת גם שקית שבה הידיות לא יוצאות משטחה אלא למעשה הן חורים שמיועדים ידיים.
  זה עניין של נוחות, של עיצוב ושל פרקטיקה ומן הסתם גם של עמידות ולכן חשוב לבחור את השקית בצורה שקולה, כולל העיצוב הצדדי שלה עם הדפסה מתאימה.

 • השקית שלכם בדרך אליכם

  שקיות יכולות להישמע לכם כמו עניין פשוט אך הייצור וההתאמה שלהם ללקוח צריכים לעבור תהליכים מורכבים ביותר.
  אנו בשקיות אפיק בע"מ כבר שנים רבות מספקים למגוון רחב של לקוחות מכל המגזרים בדיוק את מה שהם צריכים, ואתם יכולים להצטרף כבר היום כדי להבין מהי עבודה מקצועית ומנוסה. כל סוגי השקיות בכל הגדלים ועם התאמה מושלמת כולל הדפסה למיתוג איכותי, הם רק חלק קטן מהרשימה של השירותים שאנו מציעים לכם.