חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

072-3317724

אפיק שקיות יפות

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

שקיות נייר

שקיות נייר מוכרות לנו בעיקר ממשלוחי מזון אך יש להן הרבה שימושים אחרים וחשוב מאוד להכיר אותן באופן מפורט ולהבין עד כמה הן יעילות.

שקיות נייק

מהן שקיות נייר?

אנו רגילים לכך ששקיות עשויות מניילון אך הנה התהפכו היוצרות והיום שקיות נייר הולכות ותופסות תאוצה גדולה יותר מכל שקית אחרת והיום ניתן לראות אותן בשימושים רבים וחשובים ולא רק למוצרי מזון אלא גם בתעשיות אחרות.
הנייר הוא כמובן לא אותו נייר שאנו כותבים עליו ולא אותו נייר שמדפיסים עליו פוסטרים אלא מדובר בנייר יותר איכותי ויותר עבה, כזה שיכול לעמוד גם במשא של פריטים יחסית כבדים.
שקיות הנייר זולות מאוד ואפילו מדובר במוצר שגם ככה יחסית זול, יש חיסכון גדול מאוד בקניית כמויות גדולות.

מה היתרונות של שקיות נייר?

  • שקיות הנייר הן שקיות זולות מאוד וזה יתרון שחשוב להתעכב עליו.
    אמנם לאדם שצריך שקית נייר אחת או שתיים זה ממש לא חשוב מבחינת המחיר אם זו תהיה שקית אל בד, שקית בד, שקית נייר או שקית ניילון, אך בקניית שקיות בכמות גדולה יותר החיסכון יכול להיות מאוד משמעותי.
    חשוב לזכור שהחלופה של שקיות נייר הן שקיות אל בד ולא מדובר על חלופה של ניילון שהיא אמנם זולה אך לא עמידה ולא משמשת לאותם שימושים.
  • עוד יתרון חשוב של שקיות הנייר היא היכולה שלהן להכיל מוצרים חמים וזו הסיבה מדוע חשוב מאוד להשתמש אך ורק בהן בתעשיות המזון. הניילון הוא גם ככה לא החומר הכי ידידותי שיש לסביבה וכשהוא מתחמם הוא יכול לשנות את ההרכב שלו והחום ימיס אותו. אפילו חור אחד קטן מספיק כדי לערער את יציבות השקית אך שקית נייר תהיה עמידה ביותר בנושא זה.
  • מבחינת היציבות והעמידות של השקית אין בכלל מה להשוות בין שקיות נייר לשקיות אל בד או שקיות ניילון. שקית הנייר לא נקרעת באותה קלות ולמעשה גם חבלות לא יזיזו לה, אולי רק למה שבפנים. למרות שמדובר בנייר, שהוא לא מהחומרים הכי קשים שיש, זהו נייר עבה יחסית ולכן החסינות שלו.
  • השקית הרבה יותר נוחה לשימוש מכל שקית אחרת כי היא שומרת על בסיסה, בניגוד לשקיות נייר ובד שמתעקמות לפי צורת הפריט שמונח עליהן. אמנם גם הנייר מתעוות אך העיוות הזה הרבה פחות מורגש ודפנות השקית האנכיות שומרות על המרווח שיש בשקית וכך ניתן להכניס מוצרים ביתר קלות ובלי להתאמץ.
  • אחד היתרונות שמלכתחילה הביאו את השקית לקדמת הבמה בתעשיית השקיות היא הידידותיות שלה לסביבה. כשמייצרים שקיות נייר לא צורכים כלל פלסטיק, ולכן אפשר לפסוח על אחד התהליכים הכי מזהמים שיש והוא עיבוד הפלסטיק, מה גם שכאשר הפלסטיק מושלך אל פח האשפה הוא יוצר נזקים חמורים לכדור הארץ.

צריכים שקיות נייר? אתם יודעים למי לפנות

שקיות יכולות להישמע לכם כמו עניין פשוט אך הייצור וההתאמה שלהם ללקוח צריכים לעבור תהליכים מורכבים ביותר. אנו בשקיות אפיק בע"מ כבר שנים רבות מספקים למגוון רחב של לקוחות מכל המגזרים בדיוק את מה שהם צריכים, ואתם יכולים להצטרף כבר היום כדי להבין מהי עבודה מקצועית ומנוסה. כל סוגי השקיות בכל הגדלים ועם התאמה מושלמת כולל הדפסה למיתוג איכותי, הם רק חלק קטן מהרשימה של השירותים שאנו מציעים לכם.

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
03-5522827