חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

072-3317724

אפיק שקיות יפות

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

שקיות דפי

שקיות גופייה שעשויות מניילון פשוט ושקיות דליה מעוצבות לא מתאימות לכל עסק, בעיקר לעסק שבו מוכרים מוצרים כבדים או גדולים יחסית. לשם כך רצוי להשתמש בשקיות דפי, אשר עשויות מניילון – פלסטי חזק במיוחד, ובעלות צורה מרובעת.

שקיות דפי

יש לשקיות דפי שלושה צדדים מחוברים, כך שבצד העליון ניתן להכניס את המוצרים. באמצעות שתי ידיות חיצוניות (לופ), אשר דבוקות בחוזקה או מולחמות לפתח השקית, ניתן להחזיק את השקית בנוחות מרבית, ללא כל חשש שמא הידיות ייתלשו או ייקרעו.

כאשר אתם מעוניינים בשקיות דפי או כל סוג אחר, חברת אפיק שקיות יפות היא הכתובת הנכונה עבורכם. כבר למעלה מעשור אנו מעניקים את שירותינו לאינספור לקוחות מרוצים ונאמנים, אשר נהנים משירות אדיב, יחס אישי וחם, מחירים אטרקטיביים ומכונות דפוס איכותיות וחדשניות, אשר מאפשרות הדפסה איכותית ויפה.

לשקיות דפי יתרונות רבים

  • נוחות – כאשר קונים מוצר כבד וגדול, לא ניתן לסחוב אותו באמצעות כל שקית. רק שקית עם ידיות חזקות במיוחד יכולה לעזור לנו לסחוב את המוצר בקלות, ביעילות ובנוחות ממקום למקום.
  • משמשות לפרסום ממושך במיוחד – בגלל שהן כל כך חזקות, אנשים עושים בשקיות דפי שימוש חוזר ובוחרים בהן על פני שקיות אחרות.
  • ניתן להדפיס עליהן את פרטי העסק שלכם, וכך הן ישמשו עבורכם כפרסומת מהלכת.
  • מסייעות לשמור על איכות הסביבה – מאחר והן עמידות במיוחד, ניתן להשתמש בהן שוב ושוב ללא כל בעיה. כך אפשר לצמצם את כמות השקיות שנזרקות ופוגעות באיכות הסביבה.

שקיות אפיק כאן בשבילכם!

אנו מספקים לכם שירות 6 ימים בשבוע. הצוות שלנו יבצע עבורכם כל עבודה במהירות ומבלי להתפשר על האיכות. אז על תתפשרו על פחות מהטוב יותר!

לטיפים נוספים, לייעוץ או לבירור, חייגו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם.
צלצלו עכשיו 072-3317724

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
03-5522827