חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

072-3317724

אפיק שקיות יפות

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

שקיות פסגור

יכול להיות שלא שמעתם מעולם על שקיות פסגור אך תאמינו לנו שלא רק שראיתם אותן בעבר, ככל הנראה יש לכם לפחות אחת כזו בבית. אולי שמעתם עליהן בשמות כמו שקיות סגר, או שקיות זיפר קטנות, מה שכן – הן שימושיות. שקיות פסגור מאפשרות אטימה איכותית של מוצרים ונמצאות בעיקר בשימוש של עסקים ספציפיים מתחומי המסחר, הקמעונאות או הקוסמטיקה.

שקית פסגור

מהי שקית פסגור?

שקית פסגור היא שקית שלא מיועדת לנשיאה של דברים אלא מאפשרת אחסון של מוצרים קטנים וגדולים. שקית זו יכולה להתאים למגוון רחב של שימושים ומה שמאפיין אותה הוא פס שיכול להיסגר, ומכאן גם שמה – פסגור, כאשר הפתיחה והסגירה פשוטות למדי. שקית פסגור מרכזת המון יתרונות במוצר אחד. מבחינת מפרט, מדובר על שקית שמיוצרת מחומר מסוג פוליאתלין.

הייחודיות של שקיות פסגור באה לידי ביטוי במנגנון שמאפשר סגירה הרמטית. המשמעות של סגירה הרמטית היא מחיר גבוה יותר של שקיות פסגור לעומת שקיות רגילות, אך גם המון יתרונות עבור הלקוחות וקהל היעד. הסגירה עצמה מתבצעת על ידי מסילה קטנה כשבצד השני של השקית ישנו תופסן מתאים שנצמד אליה כך שאי אפשר לפתוח אותה בקלות. הפתיחה עדיין פשוטה מאוד ולא דורשת מאמץ ואמנם הסגירה לא הרמטית לחלוטין אך מספיק שימושית למגוון רחב של תעשיות.

שימוש בשקיות פסגור במגזר העסקי והפרטי

שקיות פסגור שימושיות כמעט בכל תעשייה וניתן למצוא אותן בכמה גדלים ואיכויות. השקית משמשת לא מעט עסקים בתחום המזון כאשר מצד אחד זה מאפשר שמירה על טריות ומונע כניסת מזהמים ומצד שני עדיין קל מאוד לגשת אל המוצר, כמו למשל בטורטיות או באריזות של ירקות וכו'.

גם תעשיית התרופות משתמשת בשקיות פסגור לא מעט וניתן למצוא טיפות, כדורים וכל מיני סוגי תרופות שמגיעות בצורה הזו. גם כשאנו מזמינים מוצרים מחו"ל או רוכשים מוצרים אלקטרוניים הם יכולים להגיע בשקית פסגור וכך מרכזים את כל פריטים תחת שקית אחת.

גם במגזר הפרטי קיימות משפחות שמשתמשות בשקיות פסגור, אם זה הורים שאורזים לילדיהם את האוכל לבית הספר על מנת שישאר טרי עד שהם אוכלים, בין אם משתמשים בחומרי גלם מסויימים ולא מסיימים אותם ורוצים לשמור על השאריות טריות עד לשימוש הבא וכו'.

שקית פסגור

מה היתרונות של שקיות פסגור?

הנה כמה יתרונות שאותם אפשר להשיג פחות או יותר רק עם סוגים מובילים של שקיות פסגור:

 • שקיות פסגור מאפשרות ריכוז של מספר פריטים בתוכן כך שיהיה ניתן לשלוח ולמכור מוצרים בצורה נוחה יותר. זה נראה כמו יתרון לא משמעותי אך הוא חשוב ביותר ומשתמשים בהן לא רק במשלוחים מחו"ח אלא גם בתעשיות מקומיות בארץ.
 • פתיחה וסגירה מספר רב של פעמים – שקיות פסגור מאפשרות פתיחה וסגירה מספר רב של פעמים. לשם השוואה, שקית רגילה לא יכולה להיסגר בצורה הרמטית והיא נשארת פתוחה כל הזמן – אלא אם קושרים אותה בצורה לא נוחה. לעומת זאת, יש שקיות שאותן ניתן לסגור אבל באופן חד פעמי בלבד. לכן, שקיות פסגור הן היחידות שמאפשרות גם את הפעולה של הפתיחה וגם את הפעולה של הסגירה.
 • הגנה על המוצרים הארוזים – שקיות פסגור עוזרות לשמור על המוצרים הארוזים. באמצעות שקיות כאלה ניתן למשל למנוע חדירה של אבק, לכלוך או אפילו לחות. כאשר משלבים סוגים שונים של שקיות פסגור במוצרים רגישים כגון מוצרי קוסמטיקה או מזון, יש לזה גם משמעות רבה מאוד מבחינת היכולת לשמור על היגיינה. למעשה, זו אחת הסיבות העיקריות להצלחה של שקיות פסגור בהשוואה לשקיות אלטרנטיביות שקיימות בשוק.
 • ללא שימוש בדבק או בסיכות – לשקיות פסגור יש ערך מוסף – השימוש בהן הוא ללא דבק או סיכות, ובזכות זה, ניתן לסגור או לפתוח אותן על פי הצרכים של קהל היעד והלקוחות.
 • קל להתאים שקיות פסגור לצרכים של קהל היעד והלקוחות בעקבות הגודל – שקיות פסגור מגיעות בהרבה גדלים ומידות, כמו למשל שקיות פסגור שמיועדות למוצרי מדף ולשימוש פרטי – לעומת שקיות פסגור שבהן משתמשים כדי לאחסן ציוד או חלקי מכונות.
 • חדירת אבק ולחות – השימוש בפוליאתילן דק עם מנגנון יעיל של סגירה הרמטית הופך את השקיות לפתרון שמגן מפני חדירת אבק ולחות. באמצעות שקיות פסגור ניתן לא רק להקל על הלקוחות שרוצים לפתוח או לסגור כל סוג של מוצר, אלא גם להאריך את משך חיי המדף שלו. בהיבט הזה, שקיות פסגור יכולות לתת מענה לצרכים של מפעלים בתעשייה המקומית ולדרישות של יבואנים או יצואנים שעוסקים במסחר בינלאומי של מוצרים שונים.

איך בוחרים שקיות פסגור?

הבעיה היחידה מתחילה בזה שגם בקטגוריה הספציפית של שקיות פסגור, קיימים דגמים שונים שמהם כדאי לבחור. אם רוצים לבחור את הדגם הכי מתאים, חייבים להשוות בין השקיות ולהתייעץ עם בעלי מקצוע.

בין היתר, המטרה לזה היא להבין את ההבדל בין שקיות רגילות ועדינות לבין שקיות יחסית עבות. במילים אחרות, ניתן וצריך לדאוג לתהליך ייצור של שקיות פסגור על פי הצרכים של כל לקוח בנפרד. לצורך כך בוחרים בכל פעם חומר גלם מעט אחר. לאחר מכן, משווים בין המפרט המלא של השקיות לרבות התייחסות לפרמטרים של גודל, מידות וכמובן מחיר.

לסיכום, שקיות פסגור מגלמות בתוכן יתרונות רבים. אם רוצים לנצל את היתרונות של השקיות מבחינת פתיחה וסגירה, הגנה על מוצרים ארוזים והימנעות משימוש בדבק או בסיכות – צריך לבחור אותן היטב ובהתייעצות עם בעלי מקצוע.

למה לייצר שקיות פסגור אצלנו?

כמעט כל עסק או חנות זקוקים לשקיות עם פס סגר לאיטום. שקיות אלו משתלמות בטווח הקצר והארוך והן מתאימות למוצרים בגדלים רבים. רק איתנו תוכלו להבטיח את היתרונות של שקיות סגר באיכות גבוהה:

 • סגירה הרמטית ומהירה של מוצרי מזון
 • שמירה על טריות המוצר לאורך זמן
 • יעילות בסגירת מוצרי דוכנים
 • אפשרות לייצור בגודל מסוים
 • הדפסה ומיתוג שקיות לפי דרישת הלקוח

לשקיות אפיק יש את השקיות פסגור הבאות שלכם!

שקיות יכולות להישמע לכם כמו עניין פשוט אך הייצור וההתאמה שלהם ללקוח צריכים לעבור תהליכים מורכבים. אנחנו בחברת אפיק שקיות יפות מספקים שקיות פסגור כבר שנים רבות למגוון רחב של לקוחות מכל המגזרים, ואתם יכולים להצטרף כבר היום כדי להבין מהי עבודה מקצועית ומנוסה. אצלנו תמצאו שקיות פסגור בכל הגדלים ועם התאמה לפי בקשתכם, כולל הדפסה למיתוג איכותי.

צרו עמנו קשר עוד היום ותיהנו מהשירות הכי טוב שתוכלו לקבל, שירות אישי ומקצועי שיבהיר לכם כל יום מחדש שביצעתם את הבחירה הנכונה!
חייגו עכשיו – 072-3317724

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
03-5522827